Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az Euroexam vizsga az időbeosz...

Az Euroexam vizsga az időbeosztás szempontjából mennyire reljesíthető?

Figyelt kérdés
Voltam már az origón kétszer és sajnos nem sikerült, azonban mindenre volt elég idő. Néztem, hogy az Euroexamnál a szöveg terjedelméhez képest elég kevésnek tűnik az idő ami rendelkezésre áll.Valaki írhatna véleményt :-)

2017. okt. 18. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én Eurón nyelvvizsgáztam, szerintem teljesíthető, de azért iparkodni kell :) Nekem az idő szempontjából rosszabb volt a levélírás, alapból lassabban fogalmazok, így a fél óra alatt azért nincs nagyon idő percekig egy-egy kifejezésen gondolkodni. A szövegértésnél szerintem csak be kell gyakorolni, én megcsináltam minden neten fenn levő feladatsort, így volt rutinom. Ha készülsz rá, nem lesz nehéz! :)
2017. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tehát ha nekem van 106 kérdésem megválaszolva, egy rakat picture story-m, amiből 15 ki van dolgozva, 72 szituáció, meg 39 discussion, akkor azért abból már fel lehet készülni a szóbelire valamennyire nem?
2018. febr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!