Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyolul szeretnék megtanulni...

Spanyolul szeretnék megtanulni, azért hogy értsem a spanyolokat. Latin- Amerika spanyolt szeretnék elsősorban tanulni?

Figyelt kérdés

Kérdések:

- Ha sorozatokat nézek akkor felirattal vagy nélküle? (Sok embertől hallottam,hogy ha van felirat akkor elveszi a figyelmet a spanyolról.) De szinte 0 tudással nem tudom mennyit értenék meg amúgy. Jó tanulási technikák kellenének, internetes oldalak stb.



2017. okt. 29. 07:52
 1/1 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

A film és sorozatnézés jó taktika, de én azt tanácsolom, olyat nézz, amit már sokszor láttál, jól ismersz. Különben tényleg nem fogod érteni, és az érdeklődésed is elvész. Ha választasz egy olyan filmet, amit ezerszer láttál már és tudod, mikor mi történik, miről beszélnek, na abban tudsz a nyelvre figyelni, mert a megértésedet nem akadályozza a nyelv.

A 15 perc spanyol című könyvet is ajánlom, amit önálló tanulásra fejlesztettek ki, nagyon hasznos, jól el lehet indulni belőle. Én is azzal kezdtem.

2017. okt. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!