Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A labornál (középfok) mire...

A labornál (középfok) mire kell figyelni? Adjatok pár tanácsot hogy csináljam? Jegyzeteljek közbe vagy inkább a szöveget figyeljem?

Figyelt kérdés

Mikbe kérdeznek bele? Apró részletekbe vagy csak úgy a történet körvonalaira?

Előre is köszi a választ!


2010. máj. 30. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

mikor először játsszák le, sztem próbálj meg egészében a szövegre koncentrálni, de ha vmit rögtön értesz, azt írd be, nehogy elfelejtsd. aztán másodszorra koncentrálj a gázosabb részekre, amiket elsőre nem értettél..

háát, én ECL-t csináltam, ott ez elég nehéz, nem csak a körvonalakba kérdeznek bele.

2010. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat! Nem nyugtattál meg! :)

Én origóra megyek.

2010. máj. 31. 22:28
 3/3 anonim ***** válasza:
3* játszák le, először hallgasd végig, utána azt hiszem meg lehet nézni a kérdéseket, van időd magadban lefordítani, a kérdéseket,és felkészülni az újbóli hallgatásra, Akkor már szűr ki,hogy pontosan hol rejlik a szövegben a válasz, ha nem sikerült mindre válaszolni, a 3. -ra sikerülni fog. Van közte elég gondolkodási idő. (origo)
2010. jún. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!