Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol nyelvtanfolyam Budapes...

Psycho_Cat kérdése:

Spanyol nyelvtanfolyam Budapesten?

Figyelt kérdés
Szeretnék spanyolul tanulni és idővel nyelvvizsgát szerezni belőle, ehhez azonban szükség lenne egy jó tanfolyamra. Melyik nyelviskolát tudnátok ajánlani nekem? Főleg a pesti oldal lenne a legjobb. Előre is köszönöm! :)

2017. nov. 4. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

google :)

[link]

2017. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Természetesen használtam a Google-t, de gondoltam hátha valaki személyes tapasztalat alapján mond valamit. :)
2017. nov. 4. 20:07
 3/3 anonim válasza:
Igazság szerint, én csak nyelviskolát tudok ajánlani, nem pedig kifejezetten a spanyol-oktatásukat. A Manhattan nyelvstúdióról vannak tapasztalataim, NÉMET OKTATÁSRÓL. Ami érdekelhet téged: Tiszta termek, kedves oktató, segítőkész oktatásszervezők. Amint a honlapon csak kiváncsiságból kitöltöttem a szintfelmérőjüket, már írták is az e-mailt, hogy melyik, milyen szintű tanfolyamuk lenne számomra megfelelő. Családi okok miatt, amikor elkezdtem járni a csoportba 2 óra után a szüleim megtiltották. szó nélkül átírtak engem egyénire, és a pénzt, amit befizettünk csoportosra, átszámították az egyéni órákra, tehát nem veszett el.
2017. nov. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!