Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljam könnyen az...

Hogyan tanuljam könnyen az angolt?

Figyelt kérdés
8.éve tanulom az angolt, semmi nyelv érzékem. Szerintem egy alapfokút.sem tudnék letenni mert semmi tudásom nincs de jövőre érettségizek. Hogyan tanulhatnám harékonyan

2017. nov. 7. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nezz sorozatokat felirattal.
2017. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
olvass sokat
2017. nov. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előző két válaszolót nem értem, miért írtak ide egy üres sablon választ.

Szerintem járj magántanárhoz, vagy nyelviskolába. Én magánhoz járok, felsőfokra készülök. Szerintem ez így sokkal hatékonyabb, mintha 10-15 fős csoportban néha felszólítanának és elmondhatnék 2 mondatot. A saját tempódban tudsz haladni, meg tudod kérdezni amit nem értesz, akár többször is. Javaslok egy nyelvtani összefoglaló könyvet, van olyan amiben lerajzolják az igeidőket, hogy mikor melyiket kell használni. Plusz van tematikus szótár, szintenként elkülönítve, ahol a szókincsedet tudod fejleszteni.

2017. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!