Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek megéri jelentősebb...

Szerintetek megéri jelentősebb összegű pénzt fektetni nyelvek tanulásába fiatalon?

Figyelt kérdés
Manapság bármilyen nyelvtanfolyam 50+ ezer forint. Ráadásul többször is ki kell fizetned ennyit, ha szintről szintre tovább akarsz fejlődni. Én ezt egyeltalán nem sokallom vagy kevesellem, de szerintetek megéri ennyiért nyelveket tanulni? A nyelviskolák színvonalára most ne térjünk ki, a jobbakra gondolok... Válaszokat előre is köszönöm!

2017. nov. 14. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

En az alapbol otthon egyedul es idonkent tanarral tanulast javaslom es tamogatom.

Olcsobbra jon ki es jobb is szerintem.

Tanfolyam esetleg nyelvvizsga elott

2017. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság azt tapasztaltam, hogy fényévekkel hatásossabb (számomra) egy tanfolyam, sokkal többet fejlődök...
2017. nov. 14. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha tényleg jó tanfolyam. Ha az ember betanított munkánál jobb állásra vágyik akkor szinte mindenhol elvárás a nyelvtudás. Ha pedig tervezhető jövőt és élhető életet akarsz élni akkor pláne jó befektetés, mert utóbbiakhoz kénytelen leszel külföldre menni.


Nyelvtanulás mindenféle képen jó befektetés, mert megtérül.

2017. nov. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszont szamodra ugy erzed, az a legjobb. Persze, hogy meg!
2017. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Minden embernek más a jó! Nekem például szükségem van egy kisebb csoportra (4-5-fős) ahol motiváljuk egymást és nagyon sokat lehet tanulni egy másik embertől is pl egy adott szituációból. Szóval szerintem nagyon megéri nyelvsuliba menni, persze úgy ha te is külön belerakod a pénzed mellett az idődet és energiádat és nem csak ücsörögsz ott. Viszont szét kell nézni a környéken, ismersők véleményét kikérni, fórumokat olvasni, vagy akár pl ahova én járok ott arra is van lehetőség, hogy beülhessenek az emberek egy próbaórára, mielőtt elhatároznák magukat valami mellett.
2017. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!