Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nagyon Rossz vagyok angolból!...

Nagyon Rossz vagyok angolból! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Általános iskolában sem voltam elég jó angolból, idén lettem gimnazista és eddig volt egy 4esem, és most kaptam egy 2est, most egy kicsit megriadtam, félek tőle és stresszelek miatta.Mit csináljak, h jobb legyek belőle vagy, h ezt leküzdjem?
2017. nov. 14. 16:57
 1/6 anonim válasza:

Szerintem mindenképpen állj neki, nézd át mi nem megy(hogyha kell akkor az alapoktól), tanuld meg és gyakorolj. Ha így sem értesz semmit fogadj egy magántanárt (vagy kezdj el járni egy tanfolyamra) vagy esetleg ha a barátaid közül valaki tud angolul kérdezd őt.

Szerintem elég tanulással és kellő gyakorlással simán lehetsz 5-ös évvégén vagy akár félévkor.

Sok sikert!

2017. nov. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy négyes meg egy kettes nem azt jelenti, hogy rossz vagy belőle. :) Ha bizonytalan vagy, olvass több angol nyelvű szöveget, hogy jobban a magadénak érezd a nyelvet, nézz filmeket vagy menj el magántanárhoz. Ha rágyúrsz, beléd fog ivódni. :)
2017. nov. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszerzel 5-6 középfokú könyvet aztán uccú neki.
2017. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is az voltam..gimiben kb kegyelem 3-as érettségivel. Rá 4 évre mégis elsőre megcsináltam az am nem túl nehéz origós vizsgát..:D Szóval szerintem nálad is a gimis oktatással lehet a baj. Engem amúgy az motivált hogy ettől függött az alapszak utáni továbbtanulásom.
2017. nov. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem egy nehéz nyelv, engem fél évkor meg akart buktatni a tanár, év végére meg 4es lettem. Kicsit erőltesd meg magad és menni fog az!
2017. nov. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Just do it!
2017. nov. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!