ECL vagy euroexam?

Figyelt kérdés
Arra lennék kívàncsi melyikkel értetek el nagyobb sikereket. Egyik barátnőm 2x is megpróbálta az ECL-t.. nem járt sikerrel. Osztálytársam javasolta a euroexam-et. Szerintetek?

2017. nov. 20. 18:32
 1/3 anonim válasza:

Tervezem lerakni jövő nyár-ősz környékén a b2-t. Addigra felakarok építeni egy stabil középszintet, önképzés keretében.


Én is az ECL-t néztem ki elsőkörben, januártól arra akarok célirányosan készülni, addig nyelvtanból kicsit felhozom magam, mert abból érzem magam elveszve.


ECL az életszerű dolgokat helyezi előtérbe, amit használnál, kevés nyelvtan van benne.. én így tudom. Barátnőd nem készült fel eléggé, vagy ahol vizsgázott a pénz lehúzására mentek. Lehet megkellett volna próbálnia másik helyen vizsgázni.


2018-tól egyébként az első nyelvvizsga ingyenes lesz a kormány tervei szerint.

2017. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én euroexamen voltam, nevetségesen könnyű volt pedig nem vagyok nagy zseni angolból:D
2017. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Origó! Azon még az is átmegy aki nem nagy angolos..:D Én már csak tudom.
2017. nov. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!