Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt szintű érettségire...

Emelt szintű érettségire készülök angolból, szeretem és jól is megy. Körülbelül mennyi időre, tanulásra van szükség, hogy a felsőfokú nyelvvizsga is meglegyen majd?

Figyelt kérdés
2017. nov. 23. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem ismerjük a tudásod, nem tudjuk. Tanárodat kérdezd meg. Valószínűleg nem sok, egy felsőfokú nyelvvizsga megugrása még elég közepes tudásnak feleltethető meg.
2017. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Általános iskolában és a gimnázium első két osztályában is jól ment, ezért is vállaltam be angolból az emelt szintűt. Azért kérdeztem, mert ha volt hasonló helyzetben valaki, akkor tudna segíteni, hogy mennyi a különbség a kettő között, és kb. mennyi idő.
2017. nov. 23. 10:55
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
2 hét
2017. nov. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy a különbség, az emelt érettségi erősen verdesi a felsőfokot.
2017. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
82%-os emelt érettségi után úgy mentem fél év múlva emeltezni, hogy előtte lévő napon(este) átnéztem a tankönyveim hátulját.
2017. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!