Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nem akkreditált nyelvvizsga...

Nem akkreditált nyelvvizsga diploma átvételéhez?

Figyelt kérdés

Csináltam egy horvát C1 felsőfokú nyelvvizsgát az ECL-nél, ami nem akkreditált, ezért majd honositani kell magyarra. Ez jó lesz majd a diploma átvételéhez is?

Ez még persze messze van, mármint a diploma. De így előre is érdekelne, mert ha nem jó, akkor neki kell állnom tanulni valami másik nyelvet, mert ugye C1 kell majd. Felvételihez honosítás után használható, de diplomát is kiadják majd érte?

Köszi a választ előre is! :)


2017. dec. 18. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj a TO-nak, ők megmondják.
2017. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
???
2017. dec. 18. 22:16
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Az adott egyetem tanulmányi osztályának/tanulmányi irodájának. Ki hogy hívja. Lényeg az, hogy ők tudják megmondani, hogy a jogszabályok, valamint az egyetem belső szabályzata mit mond erre.
2017. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm! Akkor amint bekerülök, ez lesz az első kérdésem! Nehogy a végén kiderüljön hogy nem ér annyit h átvegyék majd a diplomát (természetesen ha eljutok odáig...:D)

Köszi

2017. dec. 18. 22:21
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Akár már most is írhatsz nekik érdeklődés jelleggel, nem valószínű, hogy ez változni fog pár éven belül. Jobb minél hamarabb tudni, hogy mire számíthatsz. Viszont mindenképpen írásban értekezzetek, amire a későbbiekben tudsz hivatkozni.
2017. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, és a jó tanácsot!!! :))
2017. dec. 18. 22:59
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha honosítják, azzal akkreditálják. Különben minek honosítani.
2017. dec. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mert Horvátországban javítják, a hanganyagot is ki vitték. Nemzetközi vizsga volt.
2017. dec. 19. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!