Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tanuljam meg ezt a nyelvet?

Hogy tanuljam meg ezt a nyelvet?

Figyelt kérdés

Szóval Angolul beszélek de szeretnék tanulni thaiul. De ez a rendkívül eltérő a többi nyelvtől hangzásilag és írásilag is.

Hogy tudnám memorizálni a szavakat ez nagyon nehéz mivel nem tudom semmihez se kötni valami tippek?



2017. dec. 23. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen könyvből/anyagból tanulod?
2017. dec. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Baratnom alltal . Nincs konyvem.

Vagy is van egy. De inkabb app bol dd a kiejtese nagyon nehez meg az irasa..

2017. dec. 23. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez nagyon jó oldal, én innen tanulgattam. Regisztráció után egy hétig ingyenes, akkor az összes hanganyagot le tudod tölteni, viszont pdf-ből csak kilencet, de regisztrációkor felajánl 2 dollárért 1 hónapos prémiumelőfizetést, azzal érdemes élni. Arra vigyázz, hogy a következő hónap már huszonakárhány dollár, szóval rögtön az első belépésnél kapcsold ki az automatikus megújulást a fiókbeállításoknál.

A Colloquial Thai könyv is jó, netről le tudod tölteni.

2017. dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom.

Te milyen szinten beszelsz thaiul?

2017. dec. 23. 13:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag semennyire. Pár éve volt nálunk pár napig egy thai nő, előtte megtanultam a Colloquial Thai első 5 leckéjét, hogy legalább udvariasság szintjén tudjak vele egy-két mondat erejéig szót váltani, de már azt is elfelejtettem. De tervezem, hogy egyszer végigtanulom a könyvet.
2017. dec. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mit csinalt az a thai no?:) munka ugy vagy mivolt?:)
2017. dec. 23. 16:06
 7/8 anonim ***** válasza:
AFS szervezés volt. Az egy diákcsere szervezet, de időnként a szervezet munkáját segítő felnőtteknek is szerveznek pár hetes cserét. Én is voltam kint, meg nálam is volt ez a nő.
2017. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ahhh az mas ertem

En megszeretnem tanulni teljesen. De eleg nehez. A tonusok miatt:O

2017. dec. 24. 05:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!