Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehetséges megtanulni internet...

Lehetséges megtanulni internetről B2 szinten angolul? Milyen módon érhetném ezt el legkönnyebben?

Figyelt kérdés
Van személyes tapasztalatom az internetes nyelvtanulásban, szerintem angolul rengeteg tananyag,szógyűjtemény található pl Dohár Péter Kis angol nyelvtan,Youtube-s videók,szószedetek, még kiejtési szótáram is van, gondom az hogy nem igazán tudom gyakorolni a megszerzett tudást anélkül meg nehéz, régebben szavakat tanultam de gyakorlás hiányában elfelejtettem, filmnézés,olvasás ezek jók de én most olyan gyakorlási lehetőséget keresek ami az adott részt gyakoroltatná

2017. dec. 28. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én spec a Dohár könyvet már nem ajánlanám.

Egyébként meg nagyjából leírtad.

Most már csak rendszeresen, szinte naponta tanulni kell.

Sikerülni fog.

2017. dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért nem ajánlod a Dohár könyvet?
2017. dec. 28. 15:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább 5 perc angol könyvek ( a Facebook csoportja Norinak vagyon hasznos. Nagyon gyorsan megtanulsz. Meg ha megrendelés a könyveit. Megéri)
2017. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Mert vannak sokkal jobbak, amik nem arról szólnak, hogy Dohár mekkora isten.
2017. dec. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó az a Dohár csakhát ósdi.
2017. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel szerinted is rengeteg anyag van... Dohár is csak egy a rengetegből. Az elefántcsonttoronyban, vagy a remete kunyhójában egyet nem fogsz tudni megtanulni, szóban kommunikálni. Az nagyon pocsék lelkiállapot, ha az ember már Platónt vagy szívsebészetet olvas angolul, és Shakespeare idézeteket illeszt a gondolatokhoz, közben meg, ha jön szemben valaki az utcán, és megkérd bármit, akkor úgy nyökög, hogy a vele levó menyaszonya visszaadja a gyűrűt.
2017. dec. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt a gyűrűvisszaadást nem teljesen értem. EU-s dolog?
2017. dec. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:D
2017. dec. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Duolingo szerintem hasznos, ha teljesen alapröl kezded. Sok szavat meg lehet tanulni, és ad egy kezdölöketet. Töltsd le, mobilalkalmazás.
2017. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!