Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki volt mar TELC angol b2...

Aki volt mar TELC angol b2 nyelvvizsgán segítene egy kicsit?

Figyelt kérdés

Január 14-én lesz a vizsga. Kicsit félek. Van egy könyvem, ami külön erre a nyelvvizsgára készít fel. Az írásbelin csak 70%ot értem el, ahogy nehezedtek a feladatok.

Ti elmondanátok a tapasztalataitok? A szóvelin milyen témát kaptatok és mennyire vlt nehéz?



2017. dec. 28. 21:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%
Pont ezért mondtam. Csak azért van B2-es nyelvizsgád, mert egyszerű vizsgára mentél. Azok közül a legtöbb csak A2-B1 szintű. A Telc az tényleg B2-es tudást kíván.
2018. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet. :)


Szerinted az nem gyanús, hogy a TELC nehézségben messze kilóg az összes többi nyelvvizsga közül? Attól még, hogy a TELC a legnehezebb még nem lesz szintadó. Ez alapján akkor a TELC-en kívül az összes többi nyelvvizsgaközpont A2-es szintet kínál B2 néven. Kicsit érdekes.

2018. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
47%

Nos, én jobban hiszek a saját tapasztalatomnak, és annak, hogy a fél osztályom le tudta tenni a telces középfokút tavaly úgy, hogy a legtöbben közülük még csak nem is az emelt csoportban voltak. Mielőtt nyelvvizsgáztam volna, sok ismerőst is körbekérdeztem a Telc nyelvizsgások közül, hogy milyen volt, és mind azt mondták, hogy egyáltalán nem volt nehéz; csak egyikük mondta, hogy nehezebb volt, mint számított rá, de még így is sikerült neki.


Még a tizenhatot sem töltöttem be, amikor letettem a vizsgát, és egyáltalán nem voltam olyan nagy szám angolos, mégis, 10 tanórányi felkészítő után képes voltam 80 és 91 százalékosra összehoznom az írás- és szóbelit.


Te mégis nagyon erősíted, hogy mennyire hűdenehéz volt. Kicsit érdekes.

2018. jan. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!