Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kezdő angol tanulóként milyen...

Kezdő angol tanulóként milyen módon érdemes beszélni külföldiekkel?

Figyelt kérdés

Eddig csak úgy beszéltem külföldiekkel, hogy leszólítottak az utcán rövid kérdésekkel hogy hol találja ezt meg azt.


Angolul inkább a szavat értem,mondatokat keveset.


Egyszer próbáltam fél órán keresztül angolul beszélni valakivel így,de olyan szinten kifáradtam agyilag az alatt a fél óra alatt,mintha már egy fél napja beszéltem volna.


Gyakorlati tapasztalat kellene,aki volt már hasonló helyzetben, hogy érdemes e hosszabb időt tölteni ilyen szintű nyelvtudással vagy nem.


Valakivel beszélgetek neten keresztül és Ő meghívott magához egy pár napra, csak nem tudom hogy elmenjek e,mert ha fél óra angol ilyen szinten lefáraszt nem tudom mi lehet több nap után?


2018. jan. 1. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Hogyne menjél! Ne mondd már, hogy az probléma, hogy lefáradsz! Na és! Attól tanulsz! És még élvezed is! Ha úszni mész, attól nem fáradsz el? És Egyre jobban fog menni! Mellesleg egyre kisebb fáradtsággal.

Más vonal: azért győződj meg róla, hogy az-e, akinek mondja magát és nem valami emberrabló, szexrabszolgatartó, muzulmán feleséggyűjtő.

2018. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze hogy érdemes! Elvégre csak ebből lehet fejlődni. Szerintem jó lenne ha rendszeresen gyakorolnád az angolt, erre nagyon jó a discord. Ez itt pl. olyan szerver, ahol lehet beszélgetni más tanulókkal: [link] Nekem sokat segített és biztos te is jutsz

olyan szintre majd ahol egy hosszabb beszélgetés sem fáraszt le.

2021. jan. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!