Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek érdemes közvetlenü...

Szerintetek érdemes közvetlenül a nyelvvizsga előtt angol szöveget hallgatni?

Figyelt kérdés

Angol nyelvvizsga ugye, aztán az tűnt fel, hogy sokkal jobban megy a foglalkozás végére a magnó, mint az elején.

Más próbált már rá erre?


2017. dec. 3. 01:33
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Csalóka, mert ahogy észrevettem inkább az adott magnóhoz és azok beszélőihez szoksz hozzá a végére, ezért megy jobban.

Én nem szórakoztam vele előtte.

Persze otthon kipróbálhatod, de én semmiképp sem terhelném az agyam egy éles előtti figyeléssel.

2017. dec. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem érdemes.

Ahogy előttem írták, csak az adott beszélő akcentusához szokott hozzá a füled.

2017. dec. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. dec. 3. 08:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Mar hogyne lenne erdemes. Mindig erdemes, elotte vagy utana. Minnel tobbet hallgatod az angol beszedet, annal elorebb jutsz.
2017. dec. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez is olyan, mint egy edzés: minél több félét, minél többször, annál jobban fog menni a vizsgán.
2017. dec. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!