Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért nem lehet egy idegen...

Miért nem lehet egy idegen nyelvet teljesen, anyanyelvi szinten megtanulni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatból tudom , hogy nem lehet.

2018. jan. 3. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Mert nem az anyanyelved.

Nem abban nőttél fel, nem azt tanultad az iskolabán, óvpdában, nem azon művelődtél, néztél tv-t.

Egyszerűen nem tudsz elég szót, kifejezést,nem használod elég éve.

Mégha az egyik szülőd külföldi akkor se.

Esetleg ha ovis kisiskolás korban kerülsz külföldre, ott jársz iskolába, én csak akkor tudom elképzelni. Az lesz a főnyelved, de az anyanyelved nem.

2018. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Azért ha 20-25 évet leélsz az adott országban, akkor meg lehet tanulni. Vagy ha fiatalon kerülsz ki. És az sem biztos, hogy az ember az anyanyelvén beszél a legjobban.
2018. jan. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rick Mave ***** válasza:
2018. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
19%
Tévedés meglehet!!! Mèg többet is mind egy vagy kettõ.Ez az én saját tapasztalotom. Kérdezõ nem vagy elég motivált vagy mèg nem tudod mi a tökéletes módszer a számodra. Hajrá!!!! Képes vagy rá és mindenki más!!!
2018. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!