Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek hol talalhatnek...

Szerintetek hol talalhatnek olyan embereket?

Figyelt kérdés
..akik kedvesek, megertoek es szivesen gyakorolnanak velem angolul, gondolok itt hivasra is pl whatsappon szoban?

2018. jan. 7. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először kérdezd meg a barátaidat, nincs e ilyen szándékuk. Velük könnyen mehet a beszélgetés, hiszen nincsenek (jó esetben) kínos részek.

Továbbá, vannak internetes oldalak, amiket nyelvtanulás céljából hoztak létre és bárki bárkivel bármilyen nyelven beszélgethet. Persze ezeket fenntartásokkal kell kezelni, kinek válaszolsz, ha nem töltött fel magáról képet talán gyanús, esetleg hozz magadnak szabályt arra, milyen korúakkal beszélsz... én az interpals.net oldalt használom már pár éve, és bár nem mondom, hogy sok életre szóló barátot és levelezőtársat szereztem volna, de 2-3 emberrel már régóta írogatok, szóval összességében jók a tapasztalataim. Meg hasonlóan több ilyen alkalmazást is lehet már találni.

Végül, ami még eszembe jutott, hogy vannak ilyen beszélgető klubok, meetingek is amik ugye direkt az élő szóra szakosodtak, pl Budapesten a Chatterbox Chat Club.

2018. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Garpe ***** válasza:

AZ 1-es nem mond rosszat. Amit én javallok az a Facebook-os csoportok pl.: a Polygloths csoport. Vagy esetleg már valami hobbyd-hoz kötődő csoport ahol elsődlegesen angolul beszélnek pl: Justin Bieber, AC/DC, patchwork, tortasütés vagy vegánizmus...


Érdekes lehet még esetleg az Amikumu app. Amit pont erre fejlesztettek ki, hogy közeledben élvő x nyelven beszélőkkel megismerked/találkozz s beszélj. Azonban itt ahogy a neve is mutatja elsősorban egy eszperantista-kerső/eszperantós "tinder" lett, s nem mindenki tud angolul.


Budapesten a félváros teli volt ilyen angol kezdő és haladó társalgási klub plakátokkal asszem tarsalgoklub.uw.hu volt a címük. Lehet, hogy érdekes (én nem tudok róluk semmit)

2018. jan. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!