Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mikor lesz fent a 2018 januári...

Mikor lesz fent a 2018 januári ORIGO nyelvvizsga eredménye? B2 angol

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 17:31
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Az oldalon ezt írják: A szóbeli beszélgetős részének pontszáma még a vizsga napján kiderül: a vizsgáztatók az utolsó vizsgázó távozásakor a terem elé, vagy a vizsgahely folyosójára tűzik ki az aznapi eredményeket. A beszédértési (labor) és írásbeli vizsga eredménye vizsgaszabályzatunk értelmében legkésőbb 30 nappal a vizsgaalkalom után lesz publikus. Bár szívesen segítünk az érdeklődőknek telefonon, a beszédértés és írásbeli esetében mi is csak akkor látunk pontszámot a rendszerünkben, amikor a vizsgázók, így eredményekkel kapcsolatban sajnos nem érdemes érdeklődnöd.
2018. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Január 5.-én volt a szóbeli, január 6.-án pedig az írásbeli. Akkor legkésőbb február 5ig húzhatják?
2018. jan. 15. 17:43
 3/37 anonim ***** válasza:
Igen és valószínű ki is húzzák, (általában az érettségihez közel lévő nyelvvizsgákat javítják hamarabb).
2018. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

Szia. Én a decemberi vizsgaidőszakban voltam, igaz csak szóbelin, de december 29-én feltették az eredményeket.

Igazából nem tudom mitől függ ez. Lehet nem akarták áthúzni az új évre vagy mivel decemberben csak angol és német vizsgák voltak, hamarabb megvoltak a javítással. Passz.

2018. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Ez egy örökkévalóság kivárni. :D
2018. jan. 17. 16:10
 6/37 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is januárban vizsgáztam. Érdeklődnék, hogy Ti milyen válaszokat adtatok a Labornál feltett kérdésekre?


Én ezekre emlékszem:

1. Hol volt Susan a történet elején és hova utazott?

- Én úgy emlékszem, hogy a vonaton volt (express vonaton egy étkezőkocsiban) és Mexikóból utazott talán Angliába, vagy pont fordítva.

2. Milyen hangulatban volt a vonaton?

- Aggódott, aggódó hangulatban volt.

3. Kinek és mit tanított Mexikóban?

- Itt szó volt külföldi üzletemberről (vagy üzletemberekről) akinek/akiknek angolt, németet, franciát tanított (az biztos, hogy ezek a nyelvek elhangzottak).

4. Hol volt Jack és mit csinált éppen?

- Ő is a vonaton volt és éppen dohanyzott.

5. Hogyan kezdte Jack a beszélgetést Susannel?

- Azt írtam, hogy megkínálta cigivel.

6. Mi volt erre Susan reakciója?

- Visszautasította mert ő nem dohanyzik.

7. Milyen érzése támadt Jacknek amikor ránézett Susanre?

- Mintha már találkoztak volna korábban, mintha ismerné valahonnan.

Én ezekre a kérdésekre emlékszem a 20 pontosból.

Az 5 pontosra sajnos nem igazán emlékszem.

2018. jan. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Valami készül....már mint az eredményközlő weblapon.
2018. jan. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
ti se tudjátok lekérdezni az eredményt?
2018. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
...már nagyon idegesitő
2018. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Remelem hogy a héten felkerül az eredmény. ...
2018. jan. 23. 13:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!