Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvvizsgával kapcsolat...

Angol nyelvvizsgával kapcsolatban kérdeznék?

Figyelt kérdés

Áprilisban szeretnék középfokút tenni, az Euro és az ECL között vacilálok.

- a tapasztalatok alapján, melyiknél mi a hangsúlyosabb, melyik a "könnyebb"?

- általánosságban mi kell ahhoz, hogy valaki le tudja tenni a nyelvvizsgát? elsőre úgy gondolnám, hogy a megfelelő nyelvtan és a megfelelő nagyságú szókincs elég, de kíváncsi lennék, hogy tényleg így van-e

- nem biztos, hogy beleférne a következő időszakba egy nyelvtanfolyam, szóval az is érdekelne, hogy egyéni felkészüléssel lehet-e abszolválni a nyelvvizsgát


Köszönöm előre is!



2018. jan. 20. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha mar a nyelvtan megy es erted is akkor szerintem csak a szokincsed bovitsd. De neked kell erezned hogy napi hany szot illetve kifejezest tudsz megtanulni.

5-10 szerintem boven eleg.

Ha nyelvtant szeretned gyakorolni akkor meg neten keres pdf feladatokat illetve online feladatokat. Az erettsegi feladatok is segithetnek.

En szemely szerint nem vagyok hive az otthoni nyelvizsgaknak. De ez egyeni velemeny

2018. jan. 21. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!