Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németről angolra váltani?

Németről angolra váltani?

Figyelt kérdés
Sziasztok volt már olyan közületek aki esetleg általánosba németet tanult de középiskolába angolra váltott?Vagy fordítva.😂 Nehéz volt megtanulni? Vagy egyáltalán megéri változtatni?

2018. jan. 25. 21:22
 1/4 anonim válasza:
Szia, én egyszerre tanulom a kettőt, a német számomra sokkal nehezebb, összetettebb. Az angolt semmiképp sem hanyagolnám, mert egyszerűbbnek tartom. A német sokkal több idő és gyakorlás, de ez is emberfüggő. Egyikről sem mondanék le, ha már rászántam az időt. Remélem segítettem valamennyit.
2018. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátom 9.-ig németül tanult, akkor kezdte az angolt. Most (5 évvel később) épp itt ül mellettem és angolul néz videókat, tökéletesen érti. Sőt, angolul tanult külföldön. Tehát igen, lehetséges. És megéri, az angol alapabb mint a német.
2018. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia, mind a ketőtt tanulom, német jobban tetszik, és egyáltalán nem kevered össze.Nem nehéz váltani, mivel évfolyam társam másik iskolából jött át, ott 6 évig tanult németet, és most először látja az angolt tankönyvet, és kiválóan megy neki.
2018. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm :)
2018. jan. 27. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!