Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A nyelvvizsga-bizonyítványunko...

A nyelvvizsga-bizonyítványunkon fel van tüntetve, hogy milyen eredményt értünk el (pl. százalékban)? Ha igen, mennyire lényeges, hogy hogy sikerült? Vagy csak az a lényeg, hogy sikeresen teljesítsük?

Figyelt kérdés

2018. jan. 26. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
senkit nem érdekel a százalék
2018. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Fel van tüntetve de nem nézi senki.
2018. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A bizonyítványban (kemény fedeles hivatalos irat) nincsen semmilyen utalás az elért eredményre, csak az, hogy sikeres. Ahol én csináltam (euro), ott ha sikerül egy komplex, akkor kapsz egy külön papírt (elvileg nemzetközi, gyakorlatilag szerintem nem sokat ér), na azon a százalékok rajta vannak. De mindenhol a rendes bizonyítványt kérik.
2018. jan. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
A bizonyítványba nem kerül bele a százalék, arról egy külön lapot adnak. Én ezt nem tudtam, magas százalékra törekedtem, végül 95%-os lett a nyelvvizsgám, de kiderült, hogy pont ugyanannyit ér, mint egy 60%-os
2018. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A bizonyítványban NINCS feltüntetve.
2018. jan. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!