Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középiskolai német kisérettségi?

Középiskolai német kisérettségi?

Figyelt kérdés
Nemsokára vizsga lesz, tételeket húzunk, hogy megy egy ilyen vizsga? 3 vagy négy tanár lesz bent.. A tételeken kívül általános társalgás szokott lenni,ilyen pl: hogy vagy, izgulsz-e ill. gyors bemutatkozás(honnan jöttél, kivagy, hobbik stb) És mit lehet tenni az izgulás ellen?

2018. jan. 27. 22:23
 1/1 anonim válasza:
Lehet hogy már túl vagy rajta, nekem tavaly volt, szintén németből, nekünk 10 tétel volt amiket a tanár előtte jegyre meg kellett tanulnunk. A szituációkat is kidolgoztuk. Mondhatni a szánkba rágta bár így is rengetegen kegyelemkettest kaptak. Önszorgalom kérdése az egész. Nekem 2 tanár volt bent. Az izgulás ellen sajnos nem tudok mit tenni én se életem ben már számtalan vizsgát csináltam és még mindig úgy izgulok a következők miatt mintha az első lenne. Pihend ki magad, végezz légzőgyakorlatokat. Remélem sikerült/sikerülni fog! :)
2018. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!