Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Keresem a Solutions zöld...

Keresem a Solutions zöld (kezdő) angol tankönyv témazáróját tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Nehezen megy az angol és már máskor is készültem így dolgozatra hogy megkerestem csak most nem találom segítsetek

2018. febr. 15. 06:54
 1/3 anonim válasza:

Ez nem jó megoldás rá.

Csinálj minnél több típusfeladatot. Ja, és gyakorlás...gyakorlás...gyakorlás. Csak így lehet megtanulni az adott nyelvet. Ha a későbbiekben bármi terved van az angollal, akkor ne a témazárót keresgéld. Ha pedig csak kényszerból tanulod az angolt, akkor pedig keresgélj kitartóbban, mert fent van az interneten. :)

2018. febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen az angolt kényszerből tanulom muszály volt a német mellé egy másik alternatívát keresni a két nyelv miatt... és igen jó lenne ha valaki aki már volt ilyen cipőben és megtalálta segítene nekem ;)
2018. febr. 19. 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:
2018. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!