Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú angol nyelvvizsgát...

Középfokú angol nyelvvizsgát (nulláról) mennyi idő alatt lehet megszerezni?

Figyelt kérdés
Intenzíven szeretnék hozzáfogni az angol nyelvtanuláshoz, de az iskolák csak 2x2, 2x3 órát adnak le egy héten. Szeretném megtudni, hogy ha minden nap járnék két órát magántanárhoz, akkor mennyi idő alatt lehetne középfokú nyelvvizsgát szerezni?
2018. febr. 15. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sok mindentől függ (mennyire jó a tanár, hogy tudtok haladni, mennyire érdekel, mennyire vagy szorgalmas, jól megy-e....)

De szerintem 1 év kb (plusz mínusz pár hónap)

2018. febr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

300-500 óra kell hozzá. Egy év alatt meg lehet csinálni. Hajrá!


Javaslom az öt év öt nyelv blogot, én sok jó ötletet szedtem onnan.

2018. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cosmopolitan nyelviskola leadja a 100 órát 4 hét alatt. Van szuperintenzív csoportjuk.
2018. febr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 300-500 órát úgy értettem, hogy neked kell belerakni. Tehát ha eltöltesz 200 órát tanfolyamon, és otthon még rátanulsz ugyanennyit, akkor megvagy. Persze ha célirányosan tanulsz és nem csak az időt húzod felesleges dolgokkal.
2018. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az akkor napi 5 óra angolozós... 2 tanárral, 3 felkészülés. Tényleg van ennyi időd, és energiád? Akkor valóban elérhető a cél.
2018. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!