Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 35 hét alatt olasz alapfok?

35 hét alatt olasz alapfok?

Figyelt kérdés

Most fogok elkezdeni magántanárhoz járni, aki azt mondta, hogy nagyjából 35 hét szükséges ahhoz, hogy végigvegyük a használt könyvet, amely A2-es szintre, tehát kb. alapfokra juttat el. Heti 2-szer fogok járni hozzá, egy alkalom 1,5 óra.

Ezt reális időnek tartjátok? Nem sok?


2018. febr. 27. 23:26
 1/4 anonim válasza:
62%
Szerintem ez nagyon sok idő. Az olasz nem nehéz, alapfokra 8 hét alatt simán felkészülsz. Én fél év alatt középszinten tanultam meg, úgy hogy nyelvvizsgát is csináltam.
2018. febr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Az A2 nem az alapfok, eggyel gyengébb. A B1 az alapfok.
2018. febr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán. A heti 2x járok hozzá, az nem azt jelenti, hogy ennyit érdemes tanulni rá. Nem ő fog megtanítani olaszul, hanem te fogsz megtanulni, és nem abban a 1.5 órában, hanem minden más időben, amikor leülsz tanulni, csak ezt jobb helyre tenni fejben. Ő azért lesz ott, hogy amikor tanulod a könyvet, legyen kitől kérdezned. A nyelvtanulás felelősségvállalással jár, különben csak tanítják a nyelvet neked, de nem fogsz tudni semmit. 35 hét az nagyon sok idő, idén év végére már középfokon is beszélhetnél, ha rendesen odateszed magad. Ez nem valami gyilkos tempó, amit most diktáltok, nyilván reális.
2018. febr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Figyelj, én 8 hét alatt készültem fel emelt szintre olaszból, szóval az alapfokhoz bőven elég ennyi idő. Utána már könnyebb lesz egyre feljebb és feljebb lépni. :)


Szerintem az pont elegendő idő, ennyi ideig azért még lehet koncentrálni.

2018. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!