Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi ideig tartana elérnem...

Mennyi ideig tartana elérnem németből a középfokot így?

Figyelt kérdés

2 másik nyelven (olasz és angol) tudok, és minden nap lenne 1 órám a németre. De csak kb. 30-40 szót tudok és a jelen idejű igeragozást, tehát kb. nullán állok.


Egyedül/tanárral/nyelviskolában tanuljam és ezekkel kb. mennyi időre tippeltek, mire menne a középfok?



2018. febr. 28. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem egyedül nagyon rossz nyelvet tanulni, semmi motivációt nem ad. Magántanárral /nyelvsuliban talán másfél-2 év alatt meglenne, én is gondolkodom a német elkezdésén, eléggé utána is néztem, és átlagosan ennyi időt írtak olyanok, akik már tanultak németül. Szerintem nyelviskolában haladnál a leggyorsabban, ott tényleg szisztematikusan fel van építve az egész tanulási folyamat, és volt olyan, hogy valaki 1 év alatt eljutott nyelvsuliban a középfokig.
2018. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!