Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Üdv! Aki esetleg volt a mai...

Üdv! Aki esetleg volt a mai (márciusi) origo szóbelin, angol B2-n, hogy ment? Mik a vélemények a magnóhallgatásos feladatokról?

Figyelt kérdés
Itt főként a 20 pontos feladatra gondolok.

#Origo Nyelvvizsga #angol b2 origo #március origo
2018. márc. 2. 21:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
A pontozással nem teljesen értek egyet, mert megbeszéléses 4 pontoshoz csak 3 dolgot lehetett írni.
2018. márc. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerű volt viszonylag. Nekem az nem annyira tetszett, hogy lapozgatni kellett a lapot hallgatás közben.

A másokik feladat pedig kifejezetten könnyű volt. Érthetően és lassan beszélt a nő.

2018. márc. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:

Én is ezen voltam. A második 5 pontos szerintem is egész könnyű volt, a golfos viszont nem annyira (jó, nyilván lehetett volna rosszabb is)

Írnátok pár konkrét választ, miket írtatok? Én 5 pontot veszthetek max, nem tudom mennyire értelmeztem jól, beadjam-e inkább a jelentkezésem az áprilisira is, mivel nekem mihamarabb meg kell lennie a nyelvvizsgának.

Köszönöm előre is! :)

2018. márc. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nálunk Debrecenben, egy női autószerelőről szólt a szöveg, ami számomra kifejezetten nem volt könnyű, a rövid feladat nekünk is egyszerű volt. Néhány kifejezés engem teljesen megzavart.. volt valakinek hasonló az első feladat?
2018. márc. 3. 10:28
 5/29 anonim ***** válasza:
Nekünk golfos és albérlő volt a két feladat
2018. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
Az albérletes szöveghez mit irtatok? A bérleti díj 550 dollár volt egy hónapra?
2018. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Én is ezt írtam.. Az 5 pontos albérlős lassú, érthető volt. A golfos kicsit nehezebb volt, pár helyen nem tudtam beírni minden információt :/ pl. hogy mire nem emlékezett

Én az albérlősnél csak annyit írtam a bérleti díjhoz, hogy megfelelőnek tartja

2018. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:

Én is csak azt írtam, hogy megfelelőnek tartja a bérleti díjat.

Hogy mire nem emlékszik oda, hogy még kicsi volt, mikor az apja a garázsban gyakorolt (?)

És pl hogy jutott el oda? Én olyat nem is hallottam, nem hogy nem értettem :/

2018. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Én azt írtam hogy az anyukája vitte el
2018. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem a szóbeli eredményem 30 pont lett. Szóval 15 kellene, hogy meglegyen a szóbeli rész. Az írásbeli mar megvan, csak ez nincs. És mar elfog telni lassan az egy év, mivel tavaly júniusban allamvizsgaztam. Szóval nagyon jo lenne, ha valaki aki volt, le tudna írni a megoldásokat.

2018. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!