Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Üdv! Aki esetleg volt a mai...

Üdv! Aki esetleg volt a mai (márciusi) origo szóbelin, angol B2-n, hogy ment? Mik a vélemények a magnóhallgatásos feladatokról?

Figyelt kérdés
Itt főként a 20 pontos feladatra gondolok.

#Origo Nyelvvizsga #angol b2 origo #március origo
2018. márc. 2. 21:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
63%
Nekem 42 pont lett a szóbelim. Már nem egészen emlékszem a kérdésekre, csak néhányra. Az anyukája vitte el kocsival, arra nem emlékszik, hogy nézte a garázsból ahogy az apja gyakorol, akkor kezdett el golfozni amikor még járni, és beszélni sem tudott, az edzések megbeszélése úgy történt a fiú és az apa között, hogy felhívta az apját telefonon és megkérdezte, hogy edzethek-e ma. A kérdés után az apa mindig 1-2 másodpercre csendben maradt, hogy kíváncsivá tegye a fiát, de mindig igent mondott. Soha nem hajtották a szülei, mindig ő akarta. Az edzés mindig jó móka volt számára, miközben megtanulta az alapokat és mindig kihívásokkal teli volt. A golf arra tanította meg, hogy ha valamit szeretnél, azért keményen kell dolgozni, ezen kívül őszínteséget is tanult, meg még valamit amire már nem emlékszem. Hát enny maradt meg nekem kb. A második feladatban pedig úgy emlékszem, hogy 540 dollár volt a lakbér.
2018. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
És te mennyit készültel ra, hogy ilyen jol sikerült? Mióta tanulod a nyelvet?
2018. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Szeptemberben kezdtem el aktívan tanulni az angolt. Előtte általánosban tanultam, de csak heti 2 órában felső tagozatban.
2018. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:

Nekem 47 pontos lett a szóbelim szóval igazából 10 pont is elég lenne,azonban a magnót nem igazán értettem ,én ezeket a válaszokat kaptam

1,A szülei gondoskodásának,szeretetének és támogatásának köszönheti hogy ott tart ahol.

2.Olyan kis korában szeretett bele a golfba hogy még beszélni és járni sem tudott.

3,Arra nem emlékszik hogy egy székben ülve nézte apját ahogy gyakorol,

4,Az edzések szórakoztatóak,mókásak voltak,néha kihivásokkal teli volt de nagyon élvezte.

5,Amikor ideje volt a fiúnak megkérdezte apját,hogy edzhetnek e és az apja mindig igent mondott.

6,Az édesanyja vitte.

7,Azon kivül,hogy mindig kiáll az igaza mellett,tiszteletre,bátorságra tanitotta,valamint arra,hogy ha akar valamit azért dolgozzon keményen.


2. feladat

1,Ezt sajnos nem hallottam :/

2,A hűtő törött volt,de működik

3,A WC állapota tökéletes,kifogástalanul működik.

4,A darab kartont az ablaknál lévő rés kitömésére használta,hogy a havat és esőt kinn tartsa.

5,A bérleti dij a lány szerint nagyon olcsó,ennyiért még egy ilyen albérletet nem találhat.

2018. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:

Nyugtassatok meg,hogy nem baltáztam el nagyon.

Előző voltam,köszi :)

2018. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
És azt esetleg nem tudjátok, hogy az egyes feladatok hány pontot értek, illetve, hogy a labort is a központban javítják vagy az adott vizsgahelyen?
2018. márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

20+5

Másodiknál mind 1 pontot

2018. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:

Sziasztok!

Beadtam a jelentkezéseket áprilisra, mert szerintem ez nem lesz meg. Ha megis meg lenne és nem megyek el az aprilisira akkor visszaadják a pénzt? Valaki járt mar úgy?

2018. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
Sziasztok, bocsánat az offért! Origo B2 magnóra hogyan készültetek? Itt szeretnék majd vizsgázni, de sajnos ez a rész nem megy...Illetve ha szóbelin a magnó nincs meg az egészből újra kell vizsgázni? Régen az Origót találták a legnehezebb nyelvvizsgának, most ezt hogyan érzitek? Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Én is beadtam áprilisra is, ha mégsem mész el a vizsgára, akkor a befizetett összeg 40%-át visszaigényelheted.


Egyébként jelenleg a legkönnyebbnek mondják az origot, az írásbelit ,,be tudod gyakorolni", vagy megfelelő stratégiával telesíthető, a szóbelin is nagyon rendesek voltak a vizsgáztatók. Számomra a magnó rész a legnehezebb, egyrészt a techikai okok, másrészt amiatt a rettentő brit akcentus miatt. Készülni legegyszerűbben szerintem angol nyelvű filmek, sorozatok nézésével tudsz, főleg ha brit angol.

2018. márc. 6. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!