Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euroexamesek! Ki hogy érzi,...

Euroexamesek! Ki hogy érzi, kinek hogy sikerült a mai (2018. 03. 03. ) nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Na..?

Én sikeresen megírtam szerintem életem legrosszabb writingját, és csak reménykedem, hogy elég lesz a küszöbhöz. A mi termünkben a reading után nem volt szünet (holott már készültem volna, akár csak 1-2 percre is fejet kiszellőzni), hanem a beadás szent pillanatában már kaptuk is a writingot, ami szerintem nagy hiba volt. :/ Többekkel beszéltem, náluk ez nem így volt.

A listening szerintem okéra, a speakingem jóra sikerült, vagy legalábbis úgy érzem.



2018. márc. 3. 19:42
 1/5 A kérdező kommentje:
(B2)
2018. márc. 3. 19:43
 2/5 F.S.G. válasza:
Nálunk se volt szünet, csak a writing után, ami nekem jól sikerült. Én a választhatóak közül a hoteleset választottam. A reading-nél a legkönnyebb a néger nős volt,a legnehezebb meg az a zoologist-es volt. A hallgatós nem volt vészes de olyan analfabéta nőt küldtek be ,hogy azt se tudta hogy kell elindítani. A szóbelinél utolsó voltam valami okostojás gyerekkel de kb 1-1 mondat után leállítottak minket a szituációs feladatnál
2018. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

En a readinget elszúrtam, az elso feladatot nagyon. De azert az sem lett vészes. Mindkettő writing jól ment, még maradt 10 percem. A listeningnél hibás volt a CD, de valahogy megszereztek a jót. Az összeségében jó lett. A speakingtől nagyon féltem, de szerintem az lett a legjobb.

2018. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az én vizsgaélményeim: Egy öreg nénit tettek be a terembe vizsgafelügyelőnek. Az írásbeli simán lement, az szerintem korrekt volt és az idő is pont elég volt a feladatok teljesítéséhez. A listeningnél viszont mintha hirtelen egy Benny Hill show forgatásba csöppentem volna. Az öreg néni nem tudta kezelni a CD-s magnót. A hangerőt felnyomták, nagyon nehezen lehetett érteni a szöveget annyira torzított a magnó, a magnó lehalkítása láthatóan kihívást okozott a hölgynek mert 3x kérésre se sikerült beállítani. Szval a hang végig torz volt. És igen a 2. feladatnál mivel rossz cd-t tettek be teljesen más hanganyag ment mint ami a feladatlapon volt, persze úgy kellett szólni, hogy valami nem stimmel mert nem vette észre. Utána barchoba játék vette kezdetét, hogy hátha a következő hanganyag lesz a megfelelő. Végül nagy nehezen rájöttek hogy rossz a CD. Szóval nagyon gáz volt, szerintem el is ment ezen a szóbelim. Gáz, hogy egy nyelvvizsgán egy ilyen bohózat előfordulhat ami ráadásul teljesen kizökkent és nem lehet megfelelően koncentrálni a feladatra.
2018. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsó: nekem is hasonló volt a tapasztalatom a mai C1-s nyelvvizsgán. Igaz nálam jó hanganyagot játszottak le, de a terem olyan visszhangos volt, hogy kb semmit nem lehetett érteni az első feladatban. Utána külön szóltunk, akkor lejjebb vették az üvöltő hangerőt, egy fokkal jobb lett, de így is a visszhang annyira torzított, hogy esélytelen volt folyamatosan követni (hozzáteszem az itthoni gyakorláskor, illetve próbavizsgán is a listeningem mindig közel tökéletes volt). Ja és nálam is egy öreg néni volt, aki ráadásul néhány ázsiai vizsgázónak folyamatosan beszólogatott a nehezen kiejthető nevük miatt, nekem volt kínos a végén. Vicc hogy ilyen egyáltalán előfordulhat... Egy ilyen vizsgaintézetnek nem kellene ilyen technikai problémái adódjanak, ezért az ember már szinte azt kell feltételezze, hogy szándékosság is van a dolog mögött.
2018. máj. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!