Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó nyelvvizsgán aláírtam a...

Origó nyelvvizsgán aláírtam a vonalkódos matricát is, lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés
A hölgy aki kiosztotta és mondta nekünk, hogy írjuk alá azt a kétrészes matricát nem mondta el, hogy a felső részén kell. Utólag már elég egyértelmű de ez volt az első nyelvvizsgám, nem tudtam. Szóval most a megoldólapon ott van a nevem is. Ugye ettől még kijavítják?

2018. márc. 4. 07:55
 1/3 A kérdező kommentje:
A magnóhallgatásos feladatlapon.
2018. márc. 4. 07:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze,hogy kijavítják. Nem hinném, hogy ez tragédia lenne.
2018. márc. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia


Hát nem akarom elvenni a kedved, de lehet, hogy így automatikusan megbuktál.

Nekünk elmondták, hogy hol írjuk alá azt a matricás lapot.

Minket nagyon alaposan tájékoztattak mielőtt elkezdtük volna (kb 20 percig).

Elmondták, hogy a nyelvvizsgák titkosítva vannak, ezért nem lehet sehova ráírni a nevet, és hogy ne is tegyük, mert aki javítani fogja és meglátja a nevet rajta, akkor felfüggesztheti a javítást.

Elmondták, hogy semmit nem írhatunk ceruzával, mert ha meglátja a javító tanár a radír nyomát, akkor úgyszintén felfüggesztheti a javítást.

Elmondták, hogy még egy angol szót sem írhatunk a lapra, mert az is kizáró ok lehet.

Elmondták, hogy az üres helyekre pl.: a lap üres hátuljára sem írhatunk, mert már az is kizáró ok. Szóval nagyon részletesen tájékoztattak minket, még azt is elmondták, hogy ha valakinek megcsörrenne a telefon, akkor ott helyben felfüggesztik a vizsgát.


Tehát nagyon alaposan tájékoztattak minket, hogy mit ne tegyünk.

Hogy ebből mi igaz és mi nem azt nem tudom. Lehet, hogy csak be akartak ijeszteni minket.

Ha van olyan tanár ismerősöd vagy valaki aki vizsgáztat szerintem kérdezd meg tőle. Ők biztos tudják, hogy ilyenkor mi történik, mert lehet amit nekem ott mondtak azok csak rémisztgetések voltak.


Remélem azért kijavítják neked :) És kívánom, hogy legyen sikeres a vizsgád :)

2018. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!