Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés

Kerdeznem attol aki vett mar reszt kozepfoku nyelvvizsgan (ahol ugye eredmenyt csak a szobeli utan hetekkel mondanak elvileg. ), hogy annak akinek nem sikerul azert a szobelin valamilyen modon utalnak ra? Varom valaszotokat! Koszi, elore is! Zsolt

2018. márc. 11. 18:35  Privát üzenet  

A válasz
Ez a vizsgáztatótól függ, de nyilván te is érzed, hogy ha többször belejavítanak abba amit mondasz, vagy mielőtt letelne az idő kofogysz a mondanivalódból, hogy nem sikerült.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. márc. 11. 23:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Volt ma (2018. 03. 02. ) Origó szóbeli nyelvvizsgán? (b2 német)
Valaki volt márciusban origó nyelvvizsgán németből felsőfokon?
Ki volt Origó angol B2-es nyelvvizsgán most márciusban?
Aki volt mar euroexam nyelvvizsgan, az meg tudna mondani nekem, hogy mi a velemenye a hallgatasrol, es hogy a tobbi nyelvvizsgahoz kepest milyen a szobelije es a hallgatasa?
Origó nyelvvizsgán aláírtam a vonalkódos matricát is, lehet ebből bajom?
Volt innen valaki február 10. -én ECL B2 nyelvvizsgán?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!