Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik spanyol középfokú...

Melyik spanyol középfokú nyelvvizsgára menjek el? (BME, Origo. )

Figyelt kérdés
Most 16 éves vagyok, spanyol nyelvi előkészítőre jártam tavaly. Angolul középszinten tudok, egyszer írtam egy próbanyelvvizsgát b2 es szinten és azon átmentem és spanyolból is írtunk egy b1es próbanyelvvizsgát, ami szóbeli nélkül kilencven százalékos lett, úgyhogy szerintem egy ki gyakorlással meglesz a középfok. A tanárnőnk nagyon erölteti az kétnyelvű nyelvvizsgát. De ha külföldön szeretnék továbbtanulni majd egyetemen, akkor melyiket írjam meg? Vagy meylik a könnyebb?

2018. márc. 15. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha külföldre szeretnél menni, akkor az Origot javaslom, mert azt ott is elismerik. Az Origo nyelvvizsgáit nem ismerem, de a BME Nyelvvizsgaközpont oldalán vannak fent ingyenes letölthető feladatsorok. Azt javaslom, hogy mindkettőből csinálj meg egy teljes feladatsort, és akkor látod, hogy melyik típus megy jobban.
2018. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt a link a BME-s letölthető feladatairól:

[link]

2018. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Origo pontlevonásos, ismerőseim voltak, nekik nem jött be, szivatnak orrba szájba. Ne.
2018. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3as válaszoló ezt biztos olyanoktól hallotta, akiknek nem sikerült a nyelvvizsgája.

Az ORIGO nem pontlevonásos, az egyik legkönnyebb nyelvvizsga típus.

Egyáltalán nem szívatnak.

2018. márc. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát képzeld sikerült nekik, de azért vontak le nekik pontokat, mert egy o betűt a-nak olvastak, meg állandóan küldözték őket összevissza, olyan helyekre amikről szó sem volt. Origora ne menj!
2018. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem pontokat vontak le nekik, hanem nem kapták meg, mert figyelmetlenek voltak. Az meg, hogy küldözgették őket, nem az ORIGO vizsgarendszert jellemzi, engem pl. miért nem küldözgettek sehova?



Kedves kérdező, Januárban voltam, és nem mennék más vizsgatípusra. 2 éve voltam a BME-n, ott megbuktam.

2018. márc. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!