Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit gondoltok az olasz nyelvrő...

Mit gondoltok az olasz nyelvről? Tetszik? Mennyire tartjátok itthon hasznosnak (pl. munkavállalás szempontjából)?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Semennyire. Csak ha kimész Olaszba.
2018. márc. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Flagstaff ***** válasza:
71%
Turizmusban elég jól lehet használni, mert rengeteg az olasz turista, és ők ugye általában nem beszélnek más nyelven.
2018. márc. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Imádom és alig várom, hogy komolyabban foglalkozhassak vele, de sajnos a német fontosabb. Angol után ez a második, amit kérnek, így most előbb ezt tanulom. Utána jöhet az olasz :) Kicsit motivál is a német tanulásban, hogy haladjak és hogy végre legyen rá időm.
2018. márc. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én tanultam, vizsgáztam is belőle

Munkához nem használom

Ha az országba utazom akkor jól jön a tudás

Ahogy írták, turizmusban például előnyt lehet belőle húzni

2018. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
En olaszul dolgozom es tobb evet eltem kint. Nagyon hasznos nyelv mert rengeteg olaszost keresnek a kulonbozo multik.Emellett Europaban 65 millioancbeszelik es nemcsak Olaszorszagban de Svajcban is tudod hasznalni es Del-Ausztriaban. G8as orszag es kb minden iparagban elen jar. Elemiszeripar - ferrero nutella kinder es.kb minden masodik termek olasz a szupermakretekben amit megveszel. Ruhaipar versace gucci prada intimissimi tezenis es a lista vegtelen. Autoipar ferrari maserati alfa romeo fiat stb stb..hazankkal is szoros gazdasagi kapcsolatai vannak. Az angol mellett szerintem kivalo parositas en nagyonorulok hogy anno nem mas nyelvet valaszottam mert tok jol lehet vele ervenyesulni.
2018. márc. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
A divatszakmában minden olasz !
2018. márc. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha máshoz is értesz mellette, akkor hasznos extra lehet, mert meg tudsz olyan állást pályázni, ahol elvárás, kevesebb a konkurencia, mint ahova csak angol tudást keresnek

Önmagában az olasz nyelv ismerete nem könnyen tart el, ha semmi máshoz nem értesz

2018. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
pizza boynak
2018. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!