Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfokúra szeptemberig...

Angol középfokúra szeptemberig felkészülhetek, ha jelenleg alapfokú tudásom van?

Figyelt kérdés

középfokú nyelvvizsga kell belőle, nincs pénzem különórákra, nyelvsulira, de mivel munkanélküli vagyok, időmilliomos is.

szerintetek napi 4 óra tanulással (reggel 2, estefelé 2) sikerülhet?



2018. ápr. 3. 04:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi sem lehetetlen

Napi 4-5 ora intenziv tanulassal sok mindent erhetsz el.

Interneten tolts le angol anyagokat

Nyelvtani feladatokat.

Hallgas interjukat es naponta nez angolul sorozatokat.

A szokincs az a problemas 3000-3500 szo ismerete.

Ezt oszd el ahany napod van.

2018. ápr. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Én heti kétszer, majd később háromszor 2 órát angoloztam (bár én tanárral), szeptemberben kezdtem nulláról, májusban a kezemben volt a sikeres középfokú nyelvvizsgám. Nekem nagyon nehéz volt, bár én dolgoztam mellette meg egyetemre jártam + államvizsgára is készültem.

Nem mondom, hogy lehetetlen, de én inkább keresnék valakit, aki segít felkészülni.

2018. ápr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!