Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ingyenes nyelv vizsga, hogy...

ZoltanZen kérdése:

Ingyenes nyelv vizsga, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Idén januárban sikerült a komplex nyelv vizsgám és gondoltam, ha már van rá lehetőség, akkor visszatérítem a vizsga díját.

28. 000 forintot fizettem be, erről kaptam is számlát a nyelv vizsga központtól. Azonban most kaptam egy Végzést, miszerint 10. 000 forintot térítenek vissza. Úgy tudtam, hogy mindenkori minimálbér 25 százalékáig térítik vissza a nyelv vizsga díját, így 34.500 forint lehet összesen.


[img] https://i. Imgur.com/jEiA1VU. Jpg[/img] [img] https://i. Imgur.com/bhf07mN. Jpg[/img]



2018. ápr. 3. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én erről annyit tudok, hogy ha ez a legelső nyelvvizsga próbálkozásod, komplex, és sikerül is, akkor fizetik vissza.
2018. ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is januárban voltam ugyanígy ORIGO-n, 28.000 Ft volt. Előző héten érkezett az utalás 28.000 Ft-ról!
2018. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nekem is jött egy első levél még márciusban, ami egy VÉGZÉS, mégpedig egy függű hatályú végzés. Ez azt jelenti, hogy a kérelmed folyamatban van, elbírálás alatt, és erről majd még egy levélben értesítenek.


A 10.000 Ft arra vonatkozik, amennyiben 30 napon belül nem utalják el a 28.000 Ft-ot, plusz 10.000 Ft-ot kapsz!


LEVÉLBEN:

"A Nyugdíjfolyósító igazgatóság a nyelvvizsga támogatás tárgyában folyamatban lévú eljárásban (!!) a kérelmező részére 10e Ft-ot köteles megfizetni, amennyiben (!!!) 2018. március 29. napjáig az ügy érdemében nem dönt (!!), illetőleg az eljárást nem szünteti meg.



Megfogod kapni.

Ma vettem át a határozatot, amiben megállapították a 28.000 Ft-ot , és már rég a számlámon van.

2018. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!