Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen angol tankönyvet...

Milyen angol tankönyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tavaly csináltam B2-es nyelvvizsgát, azóta egyetemen angol szaknyelvet tanulok. Viszont a nyelvtanban vannak hianyosságaim. Olyan könyvet keresnék, amiben az összes igeidő fel van sorolva példákkal. Gimiben volt egy ilyesmi könyvünk de költözésnél elveszett, és az inkább érettségi felkészítő volt témakörökkel (család, vásárlás, szabadidő, stb), erre nincs szükségem.

2018. ápr. 12. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb megoldás letölteni "a Dohár"-t.
2018. ápr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, pont ilyenre gondoltam.
2018. ápr. 12. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

tudok jobbat Dohárnál.


Szalai Nóra könyve külön az igeidőkre fókuszál, nagyon érthetően elmagyarázza.

5perc angol nyelvtan IGEIDŐK


és amit még nagyon ajánlok: Raymond Murphy: English Grammar In Use


önállóan használható, a teljes angol nyelvtan , feladatlapokkal és nyelvtani magyarázattal.

2018. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mégegy szavazat a Grammar in use sorozatra! Abból tanítok és nagyon jó! Esetleg még a Tense situations: Tenses in contrast and context és a Practical English usage című könyveket tudom ajánlani.
2018. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!