Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt lehet felkész...

Mennyi idő alatt lehet felkészülni Angol Középfokra?

Figyelt kérdés

Már van középszintű érettségim 90% volt. Tavaly tettem le és még az évben minél hamarabb leszeretném tenni a nyelvvizsgát. Szerintetek mennyi a minimum idő erre (elég jó a nyelvérzékem!)?

Kérem csak olyanok írjanak, akik hasonló helyzetben tették le a nyelvvizsgát.



2018. ápr. 18. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, azt hallottam, hogy egy B2es nyelvvizsga kb egy érettségi szintjén van, talán egy kicsit felette. Szerintem válaszd ki azt a nyelvvizsgaközpontot, ahol le szeretnéd majd tenni a nyelvvizsgát, és gyakorolj típusfeladatokat, szóbeli tételeket nézd át, dolgozd ki őket,stb. :)
2018. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagyis a középszintű érettségi könnyebb, mint a nyelvvizsga, mert az előbbi kb B1es szintű, az utóbbi pedig B2, de ha szorgalmas vagy, és simán ment az érettségi, ha megcsinálod azokat amiket 1. válaszban leírtam, menni fog ;)
2018. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül meglett a nyelvvizsgám. 1 héttel előtte kezdtem tanulni és sikeres lett. A szóbelin épphogy átmentem, de az írásbeli könnyen ment.
2019. máj. 14. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!