Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolban kaphatnék egy kis...

Angolban kaphatnék egy kis segítséget?

Figyelt kérdés

Az 1973-as olajválságról kellene kb 4mondat összefoglalva,hogy miért történt és milyen hatásai voltak.


Valaki eut meg tudná nekem írni? Azért nem szeretném magyarul leírni ,mert épp ez okoz gondot ,hogy összefoglaljam. Egy közèpszintű szovegre lenne szükségem. Vagy akár ha magyarul leírja valaki,az is nagy segítség lenne nekem.


2018. ápr. 23. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
The embargo was a response to American involvement in the 1973 Yom Kippur War. Six days after Egypt and Syria launched a surprise military campaign against Israel, The 1973 oil crisis had a major impact on international relations and created a rift within NATO. The promise of a negotiated settlement between Israel and Syria was enough to convince Arab oil producers to lift the embargo in March 1974.
2018. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom,hasonlot irtam en is. Rajottem ,hogy ezt megtanuljom felesleges mert a lenyeg,hogy a hatasarol beszeljek es az okarok is csak egyszeruen. Igy hat koszonom szepen tenyleg,de varom ,hogy esetleg valaki meg ranez a kerdesemre
2018. ápr. 23. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt is megkoszonom,mert faradtal vele ,hogy belinkeld.Viszont mint irtam is ,egyszeru mondatokra lenne szuksegem...
2018. ápr. 23. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!