Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A nyelvvizsga miért ennyire...

A nyelvvizsga miért ennyire titkos?

Figyelt kérdés

Felvétel semmiről nem készíthető, betekintés csak egyedül, felülvizsgálat csak ottani tanárral stb.

Mitől félnek ennyire?

Nem lehetne ennyit csalni?


2018. ápr. 25. 13:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Úgy érzem valaki rájött, hogy fassàgot beszél, aztán marad ez.

Egyébként még nem voltam, vizsgaszabályzatot olvastam, aztán feltűnt.

Látom nagyon fáj.

2018. ápr. 25. 21:13
 12/17 A kérdező kommentje:
A neved megjeleníted, gondolom már délelőtt is te értetlenkedtél...
2018. ápr. 25. 21:14
 13/17 A kérdező kommentje:

Jó, tehát már reggel is te magyarázkodtál.

Gondolom nem véletlenül érezted szívügyednek...

2018. ápr. 25. 21:26
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem választ kaptál a kérdésedre. Az, hogy neked nem sikerült a vizsga, attól még nem itt kellene mocskolni az értelmesen hozzászólókat, csak mert szerinted nem úgy van. Megkérdezem, neked tanári diplomád van, hogy ennyire jól tudod mit és hogyan kellene csinálni?
2018. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

???

Ezt a központban mondják el, hogy ha valaki rákérdez erre a kényes témára, akkor rögtön b2-ni kell?

Nem kaptam értelmes választ, mert amit leírtatok, egy fassàg.

Nehogy már ne mehessek be egy tanárral betekintésre, mert "jaj, úristen, meg fogja tudni még egy ember, hogy volt a feladatlapon szövegértés!!!"

Ahogy már írtam, ehhez nem kell betekintés.

Elég hogy voltam vizsgán, már akkor is kikerül a nagy hatalmas titok.


Az a baj, hogy ehhez kell egy értelmi szint, hogy átlássa az ember.

Mondom, olyan írjon, aki ezt átlátja.

2018. ápr. 25. 21:58
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért nem nézheti meg, mert nem ő írta a vizsgát. Semmi köze nincs hozzá, egyszerű adatvédelemről van csak szó. Ez nem csak nyelvvizsgán van így, hanem mindenhol máshol is. Ha bemész egy vadidegen tanárral a sulidba, hogy megnéznéd vele az egyik dolgozatodat, akkor azt sem engednék ugyanilyen okból. Ha úgy érzed, hogy rosszul javították ki, akkor kérhetsz felülvizsgálati kérelmet.
2018. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Te egyre sötétebb vagy :D

Áruld már el milyen adatvédelem az, ahol a saját vizsgámat nem nézhetem meg egy tanárral?

Mitől védik te nagyon hülye? :D

2018. ápr. 25. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!