Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt valaki, akinek sokadsz...

Van itt valaki, akinek sokadszorra sikerült a nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 30. 13:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyon el vagyok keseredve, másodszorra buktam meg az Origo írásbeli nyelvvizsgán. A szóbelim elsőre sikerült. A nyelvek nem az erősségeim, a fősulin is 4.8 volt az átlagom, szorgalmas vagyok. Ennek ellenére küzködök a nyelvvel. Motivációm van, de olyan senkinek érzem magam :( Ti, hogy értetek el a célotok? Tanárhoz jártatok vagy magatoktól tanultatok?
2018. ápr. 30. 13:04
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Harmadjára lett meg, szintén origón. Jártam tanárhoz, és megcsináltam az origós nyelvvizsga felkészítő könyvet, utána sikerült. Első kettőnél magamtól próbáltam felkészülni.
2018. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Miért origo-ra mész? Akkora szívás...!
2018. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Én Buktam Language cert-en, és Dexamon, Origó meglett elsőre, szerintem sokkal jobb mint bármelyik másik, de ez sok mindentől függ.
2018. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A nulláról kezdtem a nyelvet, másfél évig jártam tanárhoz (origora készít) és ezután lett meg a szóbelim. Majd időközben megszületett a kisfiam és innentől kezdve magamtól készültem. Az első vizsga nehéz volt és mégis jobban sikerült (56 százalék), mint a második amit iszonyat könnyűnek éreztem (43 százalék). A levélre és a fordításra 8-8 pontot kaptam, ami teljesen ledöbbentett! Biztos voltam benne, hogy most meg lesz! Most 3 hónapig újra tanárhoz fogok járni :( csak kíváncsi voltam, hogy mások, hogy bírták ezt a stresszt. Olvastam itt egyszer, hogy valakinek hetedjére sikerült 😮
2018. ápr. 30. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
menj emelt érettségire, ott még soha, senkit nem hallottam, aki bukott volna, 60% egyszerűbben megvan, mint a nyelvvizsga és hopp, kapsz bizit.
2018. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár szerencsére nem vagyok érintett a témában, de általában azoknak nem szokott sikerülni, akiknek nincs kellően stabil tudásuk és úgy próbálnak meg saját maguktól felkészülni. Szerintem mindenképp érdemes elmenni egy tanárhoz, hacsak néhány alkalommal is, ahol rá tudsz feküdni kifejezetten azokra a képességekre, amikkel probléma van. Ha nincs elég alapod, akkor nagyon necces az otthoni tanulás.
2018. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!