Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljam meg a koreait?...

Hogyan tanuljam meg a koreait? Mennyi év kellene hozzá kb?

Figyelt kérdés

Ha felnövök nagyon szeretnék kijutni Szöülba.Na és tudom, most jön az h nagyon nehéz kijutni,meg h oda nagyon sok minden kell,meg h később kinövöm,lehet valaki idolokra fog gondolni de nem.Egyszerűen szeretnék koreában élni mert érdekel a kúltúra,nagyon bejön mert ott olyan "pörgős" az élet és igy lelátásról nagyon jónak tűnik.A hangult is megtanultam pár nap alatt kiolvasni,ezekkel nincs problémám de a nyelv tanulással vannak gondok picit.Egy az h itthon egyáltalán nem olyan tanulni mint egy jó nyelv suliba,ezért szeretnék kimenni Budapestre és valahol a koreai nyelvet tanulni(Ukrán származású vagyok,bár az ukrán nyelvel ott szart se érek,mindegy nem mélyülök bele nagyon ebbe)szóval,tőletek szeretnék valahogy tanácsot kérni,nyárba szeretnék itt valami közeli nyelv iskolát kipróbálni,természetesen angolt tanulni,mert olvastam hogy a koreaiak szeretik az angolt és viszonylag beszélik is valahogy,de ha kiszeretnék jutni,akkor inkább jobban a koreait kéne megnyomni,nos a legnagyobb gond az hogy az itthon való tanulás szerintem semmit nem ér egy olyan nyelvel szemben mint a koreai,nekem,hogy is mondjam,iszonyatosan nehéznek mutatkozik,persze annyit énis tudok h saranghae meg mianhae,mert hát ezeket ki nem tudja..

lehet már elbonyolitottam,sőt nagyon is,kérdezném akkor egyszerűbben:HOGYAN KEZDJEK BELE?!



2018. máj. 3. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ukrajnában is lehet bármilyen nyelvet tanulni. Tanuld meg rendesen az anyanyelvedet, és vágj bele abba a nyelvbe, amit tanulni szeretnél. Ne a kifogásokat keresd.
2018. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

1.Tanuld meg a hangult. Anélkül semmire nem mész, ha nem tudod tökéletesen.

2.Talk to me in Korean:

[link]

3.Szavak!! amennyi szó csak szembe jön veled, tanuld meg, sok hasznos app van a Google Playen.

4.Korean from Zero

[link]


DE!

ha ennyire nehezen megy a nyelvtanulás mint az leszűrtem az írásodból, akkor elősször ajánlanám, hogy az angolt fejleszd magasabb szintre, majd utána a koreait.

Ezzel nem azt mondom, hogy nem érdemes egyszerre 2 vagy több nyelvet tanulni, mert speciel én is egyszerre tanulok németül (lassan középfok) angolul (lassan felsőfok) koreaiul és közben a japánnal is próbálok megbírkózni.


Ahhoz, hogy valaha is kint élhess koreában, nincs sok esélyed. Én nagy álmom is ez (nekem sem az idkolok miatt, alig van pár banda/énekes akiket hallgatok), de be kell látni. Hacsak nem szerzel valami csoda folytán koreai férjet,vagy nem vagy abban amit csinálsz kifejezetten kiemelkedő, nem fogsz tudni mégcsak nagyon kijutni sem, bár mindez pénz kérdése. Esetleg még az egyetemi ösztöndíjak, de azokhoz is sok munka, és tudás szükséges.

Ámbár, semmi nem lehetetlen, csak sok kitartás és erő kell hozzá! :)


Sok szerencsét, és ha bármi kérdésed, vagy megvitatnivalód(?) lenne, nyugodtan írj privátban! ^^

15/L

2018. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lesson One Nyuszifül !
2018. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudsz angolul erős közép vagy felsőfokon? Ha igen, akkor utánanézel, hogy milyen anyagok vannak, és elkezdesz egy nyelvkönyvet. Ha nem, akkor először megtanulsz angolul.
2018. máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!