Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo nyelvvizsga szóbeli...

Origo nyelvvizsga szóbeli része hogyan megy?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy

*van egy szituáció

*ki kell húzni két képet, abból az egyiket elemezni

*illetve egy másik papír, amin 4 tételcím van, abból csak az egyiket kell elmondani?


2018. máj. 3. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt a papírt te nem is látod, a vizsgáztató tereli a vizsga menetét
2018. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül hogy nem látom, tudnom kell, hogy hány témáról kell majd beszélnem.:D
2018. máj. 3. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek tételek.
2018. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Voltak tételek. Köszönöm, most már túl vagyok rajta.
2018. máj. 4. 19:11
 5/9 anonim ***** válasza:
azok nem a témakörök?
2018. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ki minek hívja. Az origo oldalán van 30 téma, azokat kellett kifejteni az ott leírt kérdések alapján.
2018. máj. 4. 19:33
 7/9 tuzsu válasza:
Milyen volt a szóbeli? Segítőkész volt a vizsgáztató? A szituációk hasonlóak voltak, mint mondjuk a Németné Hock Ildikós könyvben? Köszi! :)
2019. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ahhoz képest milyen félve mentem oda, nem volt nagy cucc. A vizsgáztatók rendesek voltak, bár nyilván nem segíthetett olyan sokat, mivel a hangot venniük kellett, de kézzel lábbal próbált mutogatni nekem. :D


Nekem a szituációm az volt, hogy egy szállodai szobát foglaljak, kérjem meg, hogy a tengerre nézzen, és másnap szóljak, hogy elromlott a melegvíz a fürdőben. Jó volt, mert ő nem nagyon kérdezgetett, úgyhogy tudtam a saját tempómban haladni. Mindig attól félek, hogy nem értem meg a kérdést. Hát, a témaköröknél nem is értettem mindent, ott is kézzel lábbal mutogatott már, de szerencsére viszonylag jó pontszámot kaptam. Egyébként szóbelire mindenhol sokat adnak, mégiscsak ezzel akarják felhúzni az egész nyelvvizsgát.

2019. ápr. 29. 18:27
 9/9 tuzsu válasza:
Én is ettől tartok a legjobban, hogy nem fogom érteni a kérdést és hogy ettől majd teljesen leblokkolok. KÖszi a választ! :)
2019. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!