Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A mai emelt angol érettségivel...

A mai emelt angol érettségivel kapcsolatban akarok kérdezni. Az íráskészség feladat első részénél meghívott a srác bennünket vagy nekünk kellett őt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég voltam emelten és hát most, így eszembe jutott az a feladat és nagyon parázok, hogy mi van, ha nem olvastam el rendesen és meg kellett volna hívnom 😅 Nagyon izgulok most emiatt... egyszerűen nem emlékszem mi volt már odaírva, de neten sem írnak még semmit az emeltről csak a közép szintet nyúzzák mindenhol.

2018. máj. 10. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az oktatási hivatal még nem rakta fel a mai feladatlapot, így sajnos nem tudok segíteni, mert én nem idén érettségiztem.


Egy tanácsot tudok adni:

Mivel már beadtad és nem tudsz rajta változtatni, felesleges stresszelni és saját magadat felidegesíteni. Tudom, hogy ezt így könnyű mondtani...

Én is nagyon paráztam az angol emeltnél, főleg a szóbelin, de most ìgy utólag látom, hogy nem volt sok értelme az otthoni aggódásnak, azt az energiát másra is fordíthattam volna :)


Ha pedig az oktatási hivatal feltöltötte a feladatlapot de nem tiszta, hogy mit kellett volna ìrni, akkor dobj egy üzenetet, angol szakos egyetemista vagyok :)

2018. máj. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Amúgy szerintem jót írtál, mert gondolom ott 100x elolvastad a feladatot és csak akkor kezdted el ìrni. Én is arra paráztam rá mindegyik érettségin, hogy megcsinâltam-e minden b,c,d stb feladatrészt meg ilyesmik.


Relax, túl vagy rajta :)

2018. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Ne parázz mert szívrohamot kapsz !
2018. máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bessszuuuusss!!!Nagyon elbizonytalanitottal!!!De szerintem teged hivtak meg
2018. máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na most én is megijedtem!

Szerintem is engem hívtak meg, én úgy írtam.

2018. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, ő hívott meg téged!!:D
2018. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Hát nagyon remélem,hogy engem hívtak meg 😅 Ilyenkor a legrosszabb, mert már nem emlékszem pontosan, hogy hol mi volt, aztán kombinál az agyam foszlányokból.
2018. máj. 10. 20:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, teged hivtak meg nyugi!:D Emlekszem a feladatra, es en azzal is kezdtem, hogy megkoszontem a meghivast.
2018. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az volt a feladat, hogy cserediák vagy és a walesi/skót (?) barátod meghívott egy szabadulószobás programra. Aztán a prospektus alapján neked kellett arról írni, hogy melyikre mennél szívesen és miért.:)
2018. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!