Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítana valaki egy angol...

Lefordítana valaki egy angol mondatot?

Figyelt kérdés

"It took a while to realise I’d probably done myself out of a relationship without ever expecting that he was looking for one."

Előre is köszönöm.


2018. máj. 10. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajna a fordításhoz több szövegkörnyezet kéne.
2018. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez egy írás utolsó bekezdése, mondhatnám ez a konklúzió.

"From hook-up to friend to Cupid. Was I stupid? I didn’t read the signs (baby). It took a while to realise I’d probably done myself out of a relationship without ever expecting that he was looking for one. I’ll miss you, and feel honoured to have known you…"


Valójában a "done myself out" kifejezést nem tudom hova tenni.

2018. máj. 11. 11:41
 3/8 anonim ***** válasza:

A do out az kitúr/kirak vmiből vkit pl: örökségből.


Nekem a vége nem jön össze rendesen:)

2018. máj. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én valami ilyesmire gondolok, bár ez tényleg csak erőlködés úgy, hogy az a "done myself out" kifog rajtam:

Időbe telt, mire rájöttem, valószínűleg úgy lett vége a viszonyunknak, hogy közben meg sem fordult a fejemben, ő valójában társat keres.

2018. máj. 11. 12:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Én verzióm ez lett volna:

Beletelt egy kis időbe, mire rájöttem, hogy valószínű én raktam ki magam a kapcsoaltból soha nem is gonvolván rá, hogy ő kapcsolatot akar.

2018. máj. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lényegét tekintve mindketten ugyanazt mondjuk, úgyhogy kicsit megnyugodtam. Köszönöm a segítségedet.
2018. máj. 11. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Buta voltam? A figyelmeztetö jeleket nem olvastam (vettem eszre). Egy jo idöbe tellett, mig rajöttem, hogy en magam valtam ki a kapcsolatbol (rugtam fel a kapcsolatot), anelkül, hogy valaha gondoltam volna arra, hogy ö mar nezelödött valaki mas utan, keresett valakit maganak. Hianyzol, es megtisztelönek erzem, hogy (meg)ismertelek.
2018. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utanagondoltam megegyszer; Valoszinü igazatok van, a "for one"-nem egy masik nöt jelent, hanem a kapcsolatot.
2018. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!