Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent ez az angol mondat?...

Mit jelent ez az angol mondat? Back to MFC Resource Editor: Left-Mouse-Button click to select and Right-Mouse-Buttton click to bring up the pop-up menu for both "TODO: . " text box and the "OK" button, click Delete

Figyelt kérdés

Nem tudom jó helyre írtam e, mert ez programozással kapcsolatos, de mivel angol, úgy gondoltam, itt jobb lesz.

Szóval, valami ilyesmi. Menj vissza az MFC Resource Editor-ba. Bal egérgombbal kattints, innentől nem értem mit akarna mondani. Bal aztán jobb egérgomb, elégé megzavarodtam.


2018. máj. 12. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem (bár én se vagyok 100% biztos benne):

Vissz az MFC res. editorba: bal-egér-gomb kattintással válaszd és jobb klikk-re hozd fel a felugró menüt a "TO-DO" szövegdobozhoz és "OK" gombhoz , (és ott ) kattints a törlésre.

2018. máj. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!