Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki volt Cambridge felsőfok...

Valaki volt Cambridge felsőfokú nyelvvizsgán, mit tudtok róla mondani? Advanced level azt hiszem.

Figyelt kérdés

Olyan myelvvizsgát keresek, ami egynyelvű, nincs magyarra fordítás, van benne nyelvtan és nem vészes a szóbeli, valamint nemzetközi leg elismert.

Rühellem a kétnyelvű nyelvvizsgákat. Mire jó az, hogy angolul van a szöveg és magyarul teszik fel a kérdéseket hozzá???? Meg a kérdéseket is tegyék fel angolul.

Németből ÖSD-n voltam és imádtam, 2 napot készültem rá, nem tételeket magoltam, mint mások, mert normális feladatok voltak.


2018. máj. 16. 17:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*nemzetközileg
2018. máj. 16. 17:50
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
En a Cambridge nyelvvizsgáról habár nagy álmom szemelyes tapasztalat alapján nem tudok nyilatkozni.Azonban en a Telcet is jonak találom,ha ugy van lesd meg hátha elnyeri a tetszesedet.Az nemzetkozileg is elismert.Ha neked viszont a Cambridge tetszik es a tudasod ott van akkor miert ne😁
2018. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a Telcnél beszélgető partnerek vannak, nem? Nem szeretném, ha ő beszélne túl emgem.
2018. máj. 16. 19:04
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog túlbeszélni, neked is beszélni kell, tudod, mint irl amikor beszélsz...
2018. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A honlapjukon van részletes leírás, vannak sample testek, van ajánlott felkészülési irodalom...
2018. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Valoban nem fog tulbeszelni a partnered ,ha másért nem akkor leallítják hiszen az egész felvételre kerül tehát fair playnek kell lennie
2018. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Olyan nyelvvizsga nincs, ami megfelel ezeknek a feltételeknek és nem másik vizsgázóval kell beszélgetned? Azt nagyon nem akarom.
2018. máj. 17. 09:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen szituációt nem tudsz kezelni, hogy egy másik szerencsétlen viszgázóval kell kommunikálnod, akkor a te nyelvtudásod nem alkalmas felsőfokra.
2018. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen????

Egyszerűen nem szeretem, mertha anya nyelvi vizsgáztatóval, ahogy anémeten is volt, beszélsz, akkor az könnyebb.

Ha egy kukkot se beszél, az a baj, ha meg túl domináns, az. Tudom kezelni, csak nem repesek az ötletért.

2018. máj. 17. 14:03
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen. Olvasd el, mit jelent a C1 szintű nyelvtudás:


"C1: Can understand a wide range of demanding, longer texts, and recognise implicit meaning. Can express him/herself fluently and spontaneously without much obvious searching for expressions. Can use language ***flexibly*** and ***effectively*** for ***social***, ***academic*** and ***professional*** purposes. Can produce clear, well-structured, detailed text on complex subjects, showing a controlled use of organisational patterns, connectors and cohesive devices." (CEFR)


Ha te szociális helyzetekben nem tudod használni, akkor nem elégíted ki ezeket a feltételeket. Nem, nem könnyebb, ez csak kifogás vagy valami hülye elképzelés, koncentrálj a saját beszédedre.

2018. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!