Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvtanuláshoz és TELC...

Angol nyelvtanuláshoz és TELC nyelvvizsgához felkészítő könyv?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Az lenne a kérdésem, hogy ismertek-e olyan könyvet, amely lehetőleg a középhaladó szinttől, lépésként tud vezetni az angol nyelv elsajátításában, illetve amely fel tud készíteni a TELC középfokú nyelvvizsgára? Rákerestem, és ezt a könyvet találtan: TELC English B2 Vizsgafelkészítő. Erről nektek mi a véleményetek, érdemes-e ebből tanulni?

Esetleg van-e személyes tapasztalatok valamely könyv kapcsán, ami jó benyomást tett nektek a nyelvtanulásban?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. máj. 18. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan én végül nem a TELC nyelvvizsgát csináltam meg, viszont megvettem a könyvet és sok feladatot megoldottam belőle. Szerintem még így is hasznos volt. Ha tényleg TELC-re szeretnél menni, szerintem ez a legjobb felkészítő könyv, ha tisztában vagy az alapokkal (nyelvtan, megfelelő szókincs)! Sokat számít a feladattípusok begyakorlása.
2018. máj. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó, akkor megpróbálom vele.


Köszönöm :)

2018. máj. 18. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!