Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudom visszaigényelni...

Hogyan tudom visszaigényelni a nyelvvizsgám árát?

Figyelt kérdés
A felkészítő központban ahol befizettem a vizsgát mondták, hogy neten keresztül is lehet és el kell küldeni a számlát a vizsga befizetéséről meg azt hiszem a bizonyítvámyt. De hova küldjem vagy hogyan? Emailben? Nem értem. Kérlek ha valakinek van tapasztalata az írjon köszönöm előre is a normális választ.

2018. máj. 26. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is aktuális lesz, ugyhogy pont a napokban néztem utána. Laikusként ezt tudom mondani, a nyelvvizsgahelyem honlapján találtam:


a kitöltött és aláírt formanyomtatványt, valamint a fent említett számla másolatát a Magyar Államkincstár Nyugdíjfolyósító Igazgatósághoz kell benyújtani, postacím: 1820, Budapest


A formanyomtatvány pedig itt érhető el, Nyelvvizsga díjához nyújtott támogatás iránti kérelem címszó alatt:

[link]

2018. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi, most olvasom, hogy téged csak a netes megoldás érdekel. Azt nem tudom sajnos.
2018. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom így köszönöm 😀😊
2018. máj. 27. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg azt megprobálhatod, hogy kinyomtatod a hivatalos kérvényt, kitöltöd és visszaszkennelve elküldöd az email cimükre. Aláirást biztosan tartalmaznia kell, ugyhogy ezt tudom elképzelni elektronikus formában. Aztán max mondják majd, hogy ez igy nem felel meg, küldd postán, de én nem is hallottam ilyenröl, hogy lehet neten intézni.
2018. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én már egy hónapja elküldtem nekik és még mindig nemkaptam meg a visszatérítést..
2018. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!