Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo B2 angol szóbeli?

Origo B2 angol szóbeli?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most pénteken megyek listeningre,illetve szombaton szóbelire. Aki mostanában volt,elmesélné,hogy ment,milyen volt,mit húztatok?

2018. máj. 29. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Listeningen az első szövegben az afroamerikaiak kultúrájában végbement változásokról volt szó, a másodikban egy beszélgetés volt anyuka és kisfia között. Nekem jól ment, egyetlen pontot veszítettem, olyanon, amit már a teremből kilépve tudtam, hogy elcsesztem, szóval semmi meglepetés nem ért. Jól érthető volt szerintem.


Szóbelin kéttagú bizottság volt, két számot kellett mondani meg egy képet választani.


Elsőre a munkahelyemről beszélgettünk, illetve kicsit a tanulmányaimról, igazából nem tudom pontosan behatárolni, hogy mi lehetett a tétel, teljesen rólam volt szó.


A kép egy egyetemi előadóterem volt, én elmondtam hogy milyen épületekből áll az egyetem ahol tanulok és milyen előadótermek vannak benne, meg még pár apróságot, ez kicsit béna volt, de más nem jutott eszembe, vizsgáztatókat nem zavarta különösebben, hogy nem mély filozofikus témákat fejtegetek :)


A harmadik nyaralás volt, mi a kedvenc helyem, elmondtam, meg hogy idén milyen problémák akadályozzák hogy odamenjek.

80% lett. Én az ilyen szitukban teljesen megkukulok, de most magamhoz képest egész normálisan ment, a vizsgáztatók nagyon kedvesek voltak.

2018. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én a magnó miatt borzasztóan izgultam, féltem, hogy a minimum 10 pont se lesz meg. Egyébként én is májusban voltam, mint az 1. hozzászóló.

Kár volt izgulnom, bőven elértem a szükséges pontot, 16-ot kaptam. Szerintem nem volt annyira nehéz, érthetően lassan beszéltek, nálam inkább az okozott problémát, hogy erre a vizsga előtti 1 hónapban készülgettem csak. Nem árt azért gyakorolni magnóra.


A szóbelin először magamról beszéltem. Utána utazásokról, hogyan utazok, mivel szoktam, miért jobb pl. a repülő. Utána egy kórházi képről beszéltem. Hogy milyenek a kórházak Magyarországon, az orvosok elégedettek e a fizujukkal. Aztán jött a szitu, magyarul volt leírva mi a feladat. Az volt leírva, hogy van egy színház jegyem, de jövő héten el kell utaznom. Ezért milyen megoldást tudunk találni a kasszás nénivel.


Nagyon korrekt, segítőkész vizsgáztatók voltak. Én már 3. alkalommal voltam az Origónál, de mindig pozitív tapasztalattal jöttem el.

2018. jún. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!