Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tennél a helyemben?...

Mit tennél a helyemben? (Angol érettségi)

Figyelt kérdés
Sziasztok. 11.-es vagyok, és előrehoztam az angol középszintű érettségit, amire nagyon sokat készültem.Majdnem az összes korábbi érettségit megcsináltam, és a legtöbb hiba összesen (levelet kivéve) 10 hibapont volt. Annál nem volt rosszabb sosem. Na a lényeg , hogy eléggé elrontottam , olyanokat rontottam el amit amúgy tudok, de tényleg, csak félrenéztem ,meg előtte éjjel nem aludtam mert annyira izgultam. Ha minden jól megy , akkor egy közel hibátlan szóbelivel még lehet 80 % . Szerintetek , ha nem lesz meg a 80% ,akkor érdemes lenne emeltezni ? Úgy érzem hogy amit írtam nem tükrözi a tudásom. :( Mit tennétek?

2018. máj. 29. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Akarsz továbbtanulni? Ha igen, hol? Milyen tanuló vagy?
2018. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Én inkább jól felkötném a gatyámot.
2018. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze. Amúgy nem nagyon számítana szerintem , az a pont simán meg lehet ami nekem kell, de a szívem fáj miatta. Amúgy most elvileg 2db 4esem lesz , és 1 db 3masom (fizika,mert úgysem viszem,minek érdekeljen) a többi 5.
2018. máj. 29. 17:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp érdemes emeltezni. Nyáron járj órára, használd a nyelvet sokat, ősszel meg emeltezzél.
2018. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2. eddig is felkötöttem , csak elcsesztem olyanokat amiket amúgy tudok.Nem értelek hogy ezt mire írtad ,elmondtam hogy sokat készültem rá :D
2018. máj. 29. 17:17
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nyáron megyek nyelvvizsgazni (középszint).
2018. máj. 29. 17:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Előre ne stresszeld magad.

Meg ha kötelező az emelt a szakodhoz, vagy kell a pontodhoz, akkor meg kell csinálni. 45,46,47, nemtom, hány százaléktól számít bele a felvételibe.

Egyébként itt az oldalon olvastam egyszer egy olyat, hogy talán az emberke nem volt annyira jó matekból, de lett egy 26%-os emelt szintű matekja, és a pontokhoz akkor már nem számított hozzá; mert 40 valahánytól járt már talán akkor csak plusz pont az emelt érettségizésre; de mégis megcsinálta, feltöltötte róla a papírt; mert kellett egy emelt matek érettségi az adott szakjához, amit ő szeretett volna megcsinálni. Valami ilyesmi volt.

2018. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Vagy kell a szakomhoz, de akkor rendesen kell, tehát nem csak úgy egy kettes, hanem minél jobb . Vagy nem kell a szakomhoz, és akkor igazából tök 8 hogy van-e emelt érettségim, de megnyugtatom a lelkem :D
2018. máj. 29. 19:17
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat! :) Szerintem majd nyáron eljárok tanárhoz, aztán akkor felkészülök az emeltre.:) (De azért még reménykedem abban h 80 % legalább lesz a középszintű, és akkor lehet hogy nem csinálnék emeltet ,nem tudom, mert attól is függ hogy milyen nagyban gondolkodom a szakok terén...)
2018. máj. 29. 19:20
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell feltétlenül az emelt a továbbtanuláshoz, akkor én inkább nyelvvizsgát csinálnék.
2018. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!